Close

Regionální vysílání Rudná TV startuje

  • Klubovna spolku známá též jako Rozbitá továrna, se bude pravidelně měnit v nahrávací studio
  • Odsud budou vysílány pořady nového mediálního kanálu Rudná TV, alias RTV 
  • Rozhovory, reportáže z našeho města i regionu

Na co se již nyní můžete těšit?

Po organizaci vystoupení profesionálních divadel či vzdělávacích akcí pro veřejnosti se spolek Rudná pro život pustil do vysílání a natáčení videí. Čekají vás rozhovory se zajímavými hosty z našeho studia, ale i reportáže z terénu. O podnikání, práci, zálibách.  O radostech i strastech. Vážně i nevážně. Otevřeně, na rovinu a bez cenzury. RTV startuje svým prvním pořadem: Na vaší vlně.

Co se dozvíte Na vaší vlně?

Do pořadu chceme zvát lidi, kteří žijí mezi námi a mají nám co říct. Řeč bude o jejich profesním i osobním životě, výzvách i úskalích a jejich překonávání.

RTV odstartovala, přihlaste se k odběru novinek

Zůstane u jednoho pořadu nebo přibydou další? To vše se uvidí. Pilotní pořad startuje a držme rozvoji RTV palce. Věřme společně, že přispěje k větší informovanosti a pospolitosti lidí, kteří zde žijí či podnikají. Studio se těší na všechny zajímavé hosty! Pokud byste měli zájem natáčet pořad pro RTV, nebo máte tip na zajímavého hosta, neváhejte napsat na info@rudnaprozivot.cz

K odběru pořadu na  RTV se můžete přihlásit ZDE.

Zde je pozvánka na první díl:

Z dětské herečky záchranářkou Středočeského kraje

Proč není herečkou, ale záchranářkou Středočeského kraje, co prožívá při výjezdech a jak vzpomíná na své začátky u záchranky v Rudné u Prahy? Jaké to je neočekávaně odrodit ženu v autě před nemocnicí? Nejen o tom jsme se bavili s Petrou Homolovou, záchranářkou, matkou 2 dětí, čerstvou inženýrkou, která si prošla covidem již během první vlny na jaře 2020. Malou ochutnávku přidáváme:

 

Napsat komentář