Close

Crazy day se opět vydařil! Dobře se bavilo na 800 lidí z Rudné a okolí!

Crazy day 2 se mimořádně povedl a stal se největší místní rodinnou akcí tohoto roku! Díky sponzorům do Rudné zavítal dokonce osobně Elvis Presley! Ale i kluci z Parkour Academy či youtuber Danny a finalistka Superstar. Nechyběly ani megaatrakce: horolezecká stěna či obří skákací hrad. A kdy nastalo největší šílenství? Při předávání tomboly!

Letošní ročník navštívilo odhadem na 800 malých i velkých zájemců o rodinné odpoledne plné her a zábavy. Hlavním partnerem byl tentokrát Renocar, prodejce BMW. Děkujeme také městu Rudná, hasičům i „klukům z kurtů“, kteří se starali o občerstvení. A zejména desítkám dobrovolníků ze spolků Tumbao a Rudná pro život.

Program letos začínal až po obědě a měl obrovskou dynamiku. Skupinová taneční vystoupení si připravil taneční spolek Tumbao. Na tanečnice navázali kluci z Plzně parkourovým vystoupením, kde salto střídalo přemety – až se přítomným tajil dech. Následovalo vystoupení pole dance – tančení na tyči. A samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbenou tombolu a soutěže pro děti i dospělé. Rozdalo se za bouřlivého jásotu stovky věcných cen. S těmi opět pomohla společnosti inSportline. Elvis naskočil do skvěle rozjeté párty a bavil hlavně dospělé až do večerních hodin.

Stránka Crazy day 2 s programem a účinkujícími

Děkujeme a těšíme se opět za rok!

Fotogalerie

Napsat komentář