Close

VOLEBNÍ PETICE: RUDNÁ PRO ŽIVOT 2013

Petiční arch ke stažení, tisku a podpisu ZDE


JSME PŘIPRAVENI PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST A UDĚLAT Z RUDNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT


Město má skutečné problémy, které neřeší a které svými kroky naopak prohlubuje. Neposunuli jsme se v obchvatu ani protihlukových stěnách na D5 vpřed, máme kanalizaci v havarijním stavu, starou a nedostatečnou občanskou vybavenost, zanedbanou zeleň, chybí veřejné prostory pro odpočinek, procházky, venčení psů a relaxaci. Mladí zde nechtějí žít, protože zde jak říkají „nic není“. Radost zde není ani stárnout. Chybí zde lékařská péče, parky na procházky, kulturní zařízení či sportovní vyžití pro seniory. Přitom ve vedení města sedí již 16 let ten samý člověk. Není se nač vymlouvat, času bylo dost. Změna musí nastat nejen na radnici, ale i v Technických službách Rudná.

Využívá Rudná svůj potenciál? Bohatý rozpočet, dopravní polohu a šikovnost svých obyvatel? Proč má pořád image„nudle u Prahy, kde nic není“, „město Sametových vrahů“ či „dálniční odpočívky u D5“? Už žádné nové kauzy města, pošlapávání demokracie a svobody slova. Proveďme změnu na radnici.

Po letech v zastupitelstvu dobře známe možnosti Rudné. Známe i problémy, které se neřeší a dokonce prohlubují. Chybějící centrum, narůstající doprava, kanalizace v havarijním stavu, nedostatečná občanská vybavenost, zanedbaná zeleň, nedostatečné veřejné prostory pro odpočinek, procházky a venčení psů. Zasloužíme si po letech změnu. Rudná potřebuje otevřenost, nové myšlenky a nápady, nový vítr do plachet ve vedení radnice!

Rudná nesmí být pouhým místem pro přespání. Vytvořme spolu Rudnou pro život. Chcete ji rovněž? Umožněte nám nyní svými podpisy kandidovat v letošních komunálních volbách. Pomozte nám rovněž se sběrem podpisů od svých přátel a známých v Rudné. Děkujeme za podporu!

CELÝ ORIGINÁL TEXTU K PETICI NALEZNETE ZDE  A VYTIŠTĚNÝ JAKO VKLADKU V RUDENSKÉM OBJEKTIVU č.11

Máte pro nás podepsanou petici a chce, abychom si ji vyzvedli? Dejte nám vědět, rádi si pro podpisy přijdeme!

Napsat komentář