Close

PF 2021 – Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Přejeme všem klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Prožívejte svátky, jak nejlépe můžete, v kruhu nejbližších a přátel, je-li to možné. Věřme společně, že příští rok bude ve znamení návratu k normálnímu životu bez omezení svobody pohybu, zavřených škola či domovů pro seniory.

Přejme si, aby vedení našeho města přestalo zadupávat základní hodnoty demokracie a ukazovalo svým občanům, že s nimi hraje otevřenou a férovou partii. To zde moc chybí a věříme společně s vámi, že to dokážeme změnit.

Děkujeme za podporu

Jsme pyšní na výsledky letošního roku. Členové spolku RpŽ zachraňovali životy v Rudné a okolí, šili roušky, nakupovali pro seniory potraviny, organizovali divadelní představení, přispívali na záchranu Homole. Naši zastupitelé odhalili další neuvěřitelné kauzy stávajícího vedení města a zvítězili ve všech zásadních sporech u Ministerstva vnitra či krajského úřadu. Daří se informovat veřejnost. To vše by nebylo možné bez finančních darů a pomoci od občanů z Rudné i okolí.

Vítáme nové členy

Máte chuť organizovat kulturní a společenské akce na profesionální úrovni? Chcete se stát televizním reportérem či reportérkou? Dáme vám k dispozici techniku a zaučíme. Chcete pomáhat seniorům? Zlepšovat životní prostředí ve městě a okolí? Máte nápad, jak zlepšit bydlení v Rudné? Pomůžeme s realizací. Přidejte se! Věk je jen číslo, které nás nezajímá. Napište nám!

Vaše Rudná pro život

Napsat komentář