Close

Podzimní série divadelních komedií připravena, rezervujte si svá místa

Zveme vás s Lukášem Langmajerem a Pavlem Kikinčukem do divadla.

To, že smích prodlužuje život, je známá věc. A proč jezdit do divadla, když kvalitní divadelní soubory dorazí za svými diváky. To si řekli i členové spolku Rudná pro život a rozhodli se zorganizovat sérii divadelních komedií s hvězdným obsazením. V anketě zvítězil Lukáš Langmajer (např. Bobule, seriál Slunečná) před Markem Lamborou (seriál Slunečná). Jednání s divadlem Pluto bylo pak rychlé, začali jsme hledat vhodné prostory.

Okolí Rudné trpí nedostatkem kulturních prostor

Po odmítavém stanovisku na pronájem místního “Sokoláče” našemu spolku, jsme hledali v blízkém okolí. Oficiální stanovisko TJ Sokol upřednostňuje prý sportovní akce. Z neoficiálních zdrojů však víme, že pravda je jinde. Škoda pro lidi našeho města. Obce Nučice, Chýně, Chrášťany – všichni chtěli pomoci, ale nepotkávali jsme se v termínu či velikosti sálu. Štěstí se na nás usmálo až v nedalekých Řeporyjích. Moderní kulturní sál KC Prefunda se nachází v objektu místního pivovaru a restaurace s velkou venkovní terasou a je pouhých 400m od vlakové zastávky Praha-Řeporyje (mapa). Doporučujeme přijet vlakem o dvě hodinky dříve a naladit se právě v místní restauraci, kde skvěle vaří. Jsme rádi, že divadlo nakonec bude a věříme, že to bude stát za to!

A s čím že divadlo Pluto k nám přijíždí?

Volba padla na komedie Antonína Procházky “Vraždy a Něžnosti” a “Klíče na neděli“. Obě představení rozechvějí bránici smíchem a nechají zapomenout na chmury a starosti. Situační inteligentní humor pobaví všechny bez rozdílu věku. Těšit se můžete na skvělou hereckou show, ve které nebudou chybět ani krásné a úspěšné herečky, ani charismatičtí herci známí z televizních seriálů či filmů.

Kdy to vše propukne?

Vraždy a něžnosti – 26.9.2020, od 19:00

Klíče na neděli – 17.10.2020, od 19:00

(pozn. v případě velkého zájmu jsme si u obou her vyhradili právo na zařazení odpoledního představení od 15:00)

Předrezervace vstupenek

Svá místa si můžete objednat již nyní. Stačí vyplnit formulář zde.

Online předprodej vstupenek 

Online předprodej odstartujeme na obě představení v polovině července. Kapacita sálu je 300 míst. Studentům a seniorům poskytujeme 10% slevu na vstupném. Členové spolku Rudná pro život se zaplacenými příspěvky mají vstup ZDARMA. Pro další informace doporučujeme sledovat naše webové stránky a Facebook či skupinu – Rudná a okolí : inzerce.

Informace pro firmy a sponzory

Pro hromadné vstupenky, umístění reklamy nás kontaktujte na  info@rudnaprozivot.cz, případně telefonicky na 603 961 006.

Napsat komentář